Hlavní navigace

Pozvánka na seminář o Microsoft Dynamics AX

Sdílet

Martin Noska 7. 1. 2011

Mnohé z těchto firem přijdou do nesnází v případě, kdy výroba probíhá z předložené dokumentace zákazníka, ale zároveň je potřeba dlouhodobě a strategicky plánovat. Zákazníci dávají důraz na zkrácení času výroby, nižší ceny, vysokou kvalitu a nároky na zohlednění jejich specifických požadavků.

Na naznačené i další otázky řízení zakázkové výroby se pokusí dát odpověď odborníci Microsoft a Infinity. Na semináři, který pořádají, bude možné se seznámit se zkušenostmi a implementacemi ERP systému některými společnostmi a dále zde bude  představel informační systém Microsoft Dynamics AX – modely Workflow, Controlling, Business Intelligence. V nových pohledech na zakázkovou výrobu bude přiblíženo zejména Projektové řízení, Portálové řešení, Konfigurátor výrobků a Řízení komerčního servisu.

Vše se bude odehrávat v novoroční atmosféře zakončené s degustací vín a novoročním dárkem. Semináře proběhnout 13.1 v Brně, 18.1 v Praze a 20.1 v Pardubicích. Bližší informace lze najít na webu společnosti Infinity.

Našli jste v článku chybu?