Hlavní navigace

Práci s ERP systémy JD Edwards vylepší nová sada nástrojů

23. 1. 2012

Sdílet

JD Edwards EnterpriseOne je komplexní ERP systém, tedy sada integrovaných podnikových aplikací. Nástroje EnterpriseOne Tools pak hodnotu tohoto řešení pomáhají maximalizovat – jde o komplexní sadu pro optimalizaci instalací, aktualizací a správy softwaru a lze je používat nezávisle na platformě.
S nástroji JD Edwards EnterpriseOne Tools interagují všichni uživatelé tohoto ERP systému při pokládaní dotazů, tvorbě reportů i provádění transakcí.

Hlavní vylepšení  podle výrobce:
-    Optimalizované uživatelské rozhraní: konfigurovatelná vstupní stránka, nové možnosti nabídek, aktualizované mapy procesů. Rozhraní založené na webovém prohlížeči získalo moderní vzhled, zjednodušen je výběr dialogů a přístup k často používaným aplikacím.
-    Nové funkce pro reporting: pokročilá tvorba dotazů pro koncové uživatele pomáhá v přístupu k datům potřebných pro kvalifikované rozhodování. Uživatelé mohou snadno zobrazit stav a výstup reportů pomocí rozbalovacího menu. Vestavěný nástroj Oracle BI Publisher umožňuje vytvářet reporty o objemu větším než 2 GB.
-    Vylepšené funkce pro správce IT: ve spojení s nástrojem Oracle Enterprise Manager umožňuje JD sada Edwards EnterpriseOne Tools administrátorům definovat limity pro využití paměti. Nástroje proaktivně monitorují procesy běžící na serveru JD Edwards a upozorňují na možné problémy.  Výsledkem je mj. vyšší stabilita systému.
-    Další vylepšení zahrnují zjednodušenou podporu pro prostředí založené na clusterech, zvýšenou škálovatelnost a stabilitu.

Našli jste v článku chybu?