Hlavní navigace

Přechod na virtualizované desktopy usnadní nová služba od HP

26. 1. 2012

Sdílet

Díky integraci softwarového řešení Lakeside SysTrack mohou být zmírněna rizika případných výpadků IT infrastruktury a využity technologie VMware View, Microsoft Windows 7, Citrix XenDesktop a podobných.
Služba Client Virtualization, Analysis and Modeling podle výrobce otevírá organizacím cestu k pečlivě naplánovanému a přizpůsobenému projektu virtualizace, čímž jim umožňuje vytěžit maximum ze všech jejích dostupných výhod, zejména díky:
—    Náhledu do prostředí a aplikací jednotlivých uživatelů, který zjednoduší firmám přechod na virtualizované desktopové prostředí díky identifikaci stávajících aplikací, jejich analýze a nalezení oblastí, jež mohou být úspěšně virtualizovány.
—    Individuálnímu plánování, které prověřuje a vylepšuje plány klientské virtualizace, takže se organizace vyhnou problémům s výkonem a stabilitou, vylepší produktivitu koncových uživatelů, sníží náklady a zjednoduší podporu i bezpečnost desktopů.
—    Službám pro migraci klientů, které organizacím usnadňují přesun klientských dat do nového virtualizovaného prostředí.
Jakmile je přechod na virtualizovanou platformu dokončen, mohou organizace pokračovat ve využívání softwaru SysTrack pro optimalizaci desktopových řešení ve fyzických i virtuálních prostředích.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?