Hlavní navigace

Předvolební boj na internetu pokračuje, ODS představila nový web

10. 4. 2010

Sdílet

Boj o voliče na webu pokračuje: ODS představila nové internetové stránky

ODS z počátku jara nevyměnila jen svého lídra, ale také výrazně přebudovala své webové stránky www.ods.cz, které mají pravicové straně pomoci zvrátit dosavadní nepřízeň voličů.

Oproti minulým internetovým stránkám se web zaměřuje moderní formou na interaktivní kontakt s voličem, prezentaci plánů občanských demokratů a aktuality z dění v ODS. Důležitým novým aspektem je například propojení s Facebookem a kanálem tv.ods.cz na YouTube. „Víme, že mezi našimi voliči jsou právě aktivní uživatelé internetu. Proto volebnímu webu věnujeme náležitou pozornost,“ komentuje nový web lídr ODS Petr Nečas, který zároveň spouští i vlastní nové stránky www.petr-necas.cz.

„Stránky jsou znovu hodně interaktivní a vybízejí k vlastnímu zapojení návštěvníků webu,“ říká místopředseda ODS Ivan Langer. Například ve středu 14. dubna proběhne od 19 hodin tzv. webinář s volebním lídrem Petrem Nečasem. Jde o virtuální audiovizuální setkání vždy s jedním z kandidátů ODS. Návštěvníci webu se mohou přihlásit a zúčastnit se tohoto on-line setkání.

Na novém volebním webu ODS jsou také virtuální volby, ankety, sekce zábavy, část pro podporovatele ODS či on-line obchod.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality