Hlavní navigace

Připojení k internetu v zahraničí je u Vodafonu nově tarifikováno stejně jako v Česku

12. 2. 2011

Sdílet

Tarify si mohou aktivovat zákazníci OneNetu a zákazníci převedení na nový systém, kteří využívají některý z domácích datových tarifů Internet v mobilu či Internet v mobilu naplno.

„Jako první na trhu zákazníkům nabízíme všechny výhody domácích datových tarifů i v zahraničí. Díky tomu mohou zákazníci využívat své chytré telefony v zahraničí bez omezení, stejně jako v České republice a nemusí mít žádnou obavu z vysokých účtů. Pokud přesáhnou objem dat, pouze se sníží rychlost připojení, ale připojení poběží dál a zákazník nezaplatí ani korunu navíc," říká Martin Chvátal, senior specialista marketingu roamingových služeb Vodafone.

Vodafone Passport data na den stojí 50 korun a zákazníky díky ní může i v zahraničí využívat jeden z tuzemských tarifů Internet v mobilu (FUP 150 MB na měsíc) nebo Internet v mobilu naplno (FUP 600 MB na měsíc), který si aktivoval v ČR.

Roamingový tarif Vodafone Passport data na stálo umožní zákazníkovi používat v Evropě jeho domácí datový tarif za 177 korun na měsíc. Překročením hranice České republiky se podmínky nemění, objem dat se načítá stejně, jako by byl zákazník doma. Při jeho překročení se pouze zpomalí rychlost, žádné peníze navíc se neúčtují.

Tarify Vodafone Passport data na den a Vodafone Passport data na stálo  platí v: Německu, Velké Británii, Irsku, Portugalsku, Španělsku, Itálii, Nizozemí, Rumunsku, Maďarsku, Řecku, Rakousku, Francii, Belgii, Švýcarsku, Polsku a na Maltě a na Slovensku.

Pro zákazníky OneNet je to navíc v Andoře, Bulharsku, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francouzské Guayaně, Gibraltaru, Guadeloupe, Islandu, Jersey, Kypru, Lichtenštejnsku, Litvě, Lotyšsku, Lucembursku, Manském ostrově, Martiniku, Monaku, Norsku, San Marinu, Slovinsku, Švédsku a Vatikánu.

Našli jste v článku chybu?