Hlavní navigace

Přístup k aplikacím kdykoliv a odkudkoliv zrychlí nová technologie Citrixu

22. 12. 2011

Sdílet

Akvizice by měla být dokončena do konce roku 2011.

Technologie App-DNA má podle představitelů Citrixu napomoci k realizaci záměrů v oblasti transformace desktopů. Cílem je urychlení procesů v oblasti zavádění virtualizace desktopů na celopodnikové úrovni.

Produkt App-DNA AppTitude organizacím umožňuje rychlým a inteligentním způsobem zhodnotit stávající portfolio aplikací a připravit plány pro jejich migraci. Jako součást modelu transformace desktopů společnosti, Citrix nabídne zákazníkům důležité informace, které jim umožní držet se plánu a rychleji implementovat strategii pro doručování desktopů a aplikací jako službu ke všem uživatelům v organizaci.

Konzumerizace IT, dostupnost široké škály nových uživatelských zařízení a poptávka po mobilitě se stávají motory poptávky po doručování aplikací k uživatelům kdekoliv a na libovolném zařízení. Prvky Receiver a CloudGateway v kombinaci s XenDesktopem jsou podle Citrixu jeho odpověďmi na otázky týkající se přístupu ke klíčovým aplikacím kdykoliv a z libovolného místa. Zároveň tyto produkty nabízejí i možnost efektivní agregace a správy Windows, webových služeb a SaaS aplikací ve formě virtuálních desktopů a aplikací jako služeb.

Přidání technologie App-DNA do portfolia společnosti Citrix přináší zákazníkům následující výhody:

  • Rychlá analýza aplikačního portfolia – Platforma AppTitude provádí analýzu aplikačního portfolia v organizaci za účelem včasného odhalení případných problémů při instalaci nebo provozu aplikací. Na základě těchto podnětů je vygenerován report, který ve formě barevně odlišených položek (zelená, žlutá, červená) a vyčíslení předpokládaného objemu nutných zásahů indikuje velikost transformačního projektu z hlediska zdrojů, času a pracnosti.
  • Inteligentní náprava aplikací – AppTitude nabízí organizacím průvodce při práci s aplikacemi, u nichž je pravděpodobné, že by mohly mít problémy s kompatibilitou. V mnoha případech může být uzpůsobení aplikací provedeno přímo v prostředí AppTitude prostřednictvím integrovaných nástrojů. Organizace tak nyní mohou uvedené informace využívat jako základnu pro rozhodování o migraci a zároveň jako podkladový materiál, který jim zaručí úspěšné dokončení projektu.
  • Automatizace zapouzdření aplikací – AppTitude organizacím umožňuje rychlé nasazení aplikací prostřednictvím jejich automatického zapouzdření ve formátech Microsoft Windows Installer (MSI), Microsoft App-V nebo Citrix XenApp.
Našli jste v článku chybu?