Hlavní navigace

Přístupový a docházkový systém od IReSoftu nabízí těsnou integraci s mzdovými programy

Sdílet

Pavel Louda 10. 3. 2011

Produkt byla také rozšířen o kompletní podporu přístupových terminálů PSi 50, což dovoluje zabezpečit jednotlivé místnosti či budovy podniku a vstup omezit pouze pro autorizované zaměstnance. Stejným otiskem, kterým je evidována docházka, lze pak jednoduše otevírat dveře v budově.

V nové verzi programu Alveno byla rovněž provedena revize seznamu mzdových programů, které byly obohaceny o další zdroj, což usnadňuje zpracování mzdových podkladů. Program automaticky vyhodnocuje záznamy z čtečky, jednoduše vypočítá odpracovanou dobu a určuje příplatky, které poté exportuje do mzdových programů.

„V rámci inovací jsme rovněž vytvořili novou zúženou verzi programu s názvem Alveno Access. Ta firmám dovoluje pouze kontrolu přístupu bez možnosti zpracování docházky a plánování služeb,“ upřesnil Aleš Drápal, obchodní manažer společnosti IReSoft. „Tato verze je ideálním nástrojem pro společnosti, které mají zájem řešit pouze přístupový systém bez řešení docházky. Stejně tak je vhodný pro menší podnikatele, kteří mají přehled o činnosti zaměstnanců, potřebují však omezit přístup do prostor podniku cizím osobám.“

Našli jste v článku chybu?