Hlavní navigace

Své služby pro největší zákazníky zpřístupnila firma Active 24 i menším organizacím

16. 4. 2009

Sdílet

 Upravila jejich funkcionalitu tak, aby byly podle jejích slov uživatelsky příjemné a vyžadovaly pouze základní znalosti práce s počítačem, a snížila i ceny za jejich využití.
eZ Publish patří mezi novou generaci redakčních systémů, ve kterých si zákazníci dokáží během pár hodin vytvořit vlastní profesionální statické stránky s dynamickým obsahem. Tím podle dodavatele padla omezení, která většina redakčních systémů určených běžným uživatelům (většinou ke stažení na internetu zdarma či za malý poplatek) měla - stránky si mohl vytvořit opravdu každý, ale jejich kvalita prý zaostávala za stránkami od profesionálů. Administrační rozhraní řešení je přímo součástí webu, veškeré změny jsou tedy okamžitě viditelné, pracuje se v reálném čase. Oproti již nabízenému redakčnímu systému Můj Nový Web je eZ rozšířeno o další funkce jako jsou blog, fórum, intranet a extranet.
Business Mail představuje profesionální e-mailová komunikaci - tedy velký počet schránek s dostatečným prostorem či podporou sdílení dat v prostředí Outlooku s kolegy. Díky Business Mailu prý není třeba starat se o žádný server, zálohování a zabezpečení dat. Zřízením této služby získá zákazník také automaticky zdarma licenci na MS Outlook.
Sharepoint umožňuje on-line přístup pracovním týmům k dokumentům, nabízí sdílení informací mezi spolupracovníky. Vše je uloženo na jednom místě, ať už se jedná o názory prostřednictvím konferencí a fór, plánování schůzek či sledování stavu jednotlivých zakázek. Sharepoint je efektivním řešením firemního intranetu, umožňuje cestovat a odkudkoliv se připojit, veškerá data jsou synchronizována. Bez pořizování složitého vlastního hardwaru a softwaru je k dispozici plnohodnotná síť intranetu. Jednotlivým uživatelům daného týmu je možno přidělit různou úroveň přístupů (samozřejmě s různými stupni zabezpečení) k datům a práce s nimi. V ceně je zahrnuta i licence na server.

Našli jste v článku chybu?