Hlavní navigace

Adobe Premiere Elements 9 pro Windows i Mac od 10. října

28. 9. 2010

Sdílet

Společnost Adobe ohlásila novou verzi software Premiere Elements 9 pro platformy Windows i Mac OS. Aktuální verze etalonu na poli amatérského software pro střih videa je poprvé dostupná i na platformě Mac. Uživatelé programu Premiere Elements mohou využít modul Organizátor, který funguje jako centrum pro řízení všech médií, umožňující přístup k videoklipům i statickým snímkům na jednom místě. Software importuje řadu typů souborů z různých zařízení, včetně kamer Flip Video a videa z digitálních zrcadlovek. Nalezení vhodných záběrů usnadňuje automatický analyzátor, který označí visačkami nejzajímavější a nejkvalitnější záběry a tím vyloučí nutnost proklikávání desítek klipů, aby se našly ty nejlepší.

Adobe Premiere Elements 9

S programem Premiere Elements 9 mohou uživatelé vytvářet propracovaná videa, opravit problémy se zvukem, automaticky oříznout špatné záběry, stabilizovat roztřesené záběry a korigovat barvy nebo osvětlení. Jakmile si uživatel vybere požadované záběry, může si z nich nechat vytvořit film nebo je několika kliknutími vylepšit v profesionálním stylu, nebo může přetažením aplikovat efekty, jako je například efekt karikatury (Cartoon), který převede libovolné video na animovaný film.

Navíc mohou přátelé nebo rodinní příslušníci využít interaktivní prohlížení videa na webu s podobným rozhraním jako z DVD, případně lze video přímo sdílet na Facebooku nebo YouTube přes interaktivní alba. Výhodou pro všechny uživatele programu Photoshop Elements je přístup k fotografiím a videím online přes vybrané mobilní přístroje na webu Photoshop.com.

Lokalizovaná verze Adobe Premiere Elements 9 bude k dispozici od 10. října 2010 za cenu 1870 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?