Hlavní navigace

První monitor s rozlišením 5K má Philips

Sdílet

Pavel Louda 29. 3. 2016

Produkt s úhlopříčkou 27 palců je určený především pro náročné typy nasazení, jako je například CAD aplikace nebo profesionální grafika. Dovoluje pracovníkům využívat mimo jiné druhé okno, což zvyšuje efektivitu práce.

Philips 275P4VYKEB nabízí PLS technologii, má podle výrobce extraširoké pozorovací úhly 178° či ostrost barevného podání z jakéhokoliv úhlu.

Novinka podle výrobce nabízí technologii PerfectKolor, která již od výroby garantuje pokrytí 99% Adobe RGB a 100% sRGB barevné škály.  S 10bitovými barvami nabízí dostatečnou hloubku barev či jejich plynulost -- může zobrazovat přes jednu miliardu různých barev – víc než prý rozliší lidské oko. A dobrému barevnému podání pomáhá i 12bitové interní zpracování barev.

Navíc je nový monitor vybavený webkamerou a mikrofonem pro lepší spolupráci a sdílení obsahu s kolegy a klienty a také reproduktory. Implementovaná technologie Flicker-free prý zabraňuje únavě očí i přes několikahodinovou práci s detaily.

K dispozici jsou dva DisplayPorty i tři konektory USB 3.0, které dovolují napájení externích zařízení. Doporučená cena produktu činí 39 990 Kč.

Našli jste v článku chybu?