Hlavní navigace

Evolve představuje jednoduchý telefon pro děti a seniory

5. 3. 2010

Sdílet

Evolve představuje jednoduchý telefon pro děti a seniory

 

Novinku reprezentují zejména velká tlačítka a rozměrný displej. Místo funkcí, jako například přehrávání MP3, které využije málokterý senior, se Evolve GX440 Easy dodává se stojánkovou nabíječkou, aby měl senior mobilní telefon po ruce tehdy, kdy jej bude potřebovat, a nemusel jej hledat vybitý a založený někde mezi knihami a časopisy.

Novinkou je funkce SMS RemoteTrack (Vzdálená správa prostřednictvím SMS), která umožňuje na dálku, třeba z druhého konce světa, nastavit důležité parametry telefonu, ať už změnit nouzové SOS číslo pro přivolání pomoci, nebo nastavení alarmu/připomínky (např. typu „Návštěva u lékaře v 8:00“), a to prostřednictvím již zmíněných řídících SMS zpráv. Váš rodič nebo vaše dítě se již nemusí o nic starat a studovat návody.

Evolve Easy GX440

SOS extra

1) SOS čísla: 5 čísel
2) SOS informace: telefon bude vytáčet jedno z 5 čísel uložených v "Oblíbené" dokud  se mu nepovede dovolat se na jedno z těchto čísel
3) SOS režim: automatické přepnutí reproduktoru na hlasitý odposlech

Vedle funkcí zjednodušujících obsluhu telefonu popsaných výše nabízí Evolve GX440 Easy i další  pomocníky, jako například výkonnou vestavěnou LED svítilnu použitelnou i při vypnutém telefonu, možnost nastavit si až pět čísel do skupiny oblíbených, která je přístupná tlačítkem pod displejem. K použití nouzových funkcí slouží velké tlačítko SOS na zadní straně telefonu. Nabíjení je možné buď mobilním AC/DC adaptérem, nebo stolní stojánkovou nabíječkou.

Doporučená koncová cena:  1 430 Kč včetně DPH a poplatků

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?