Hlavní navigace

První společně vyvinuté produkční stroje představily firmy Canon a Océ

Sdílet

Pavel Louda 24. 3. 2011

Profesionálním tiskařům sloučení vstupního rozhraní a tiskového stroje do jednoho integrovaného systému prý přináší ofsetovou kvalitu tisku a zvyšuje efektivitu výroby, zjednodušuje celý proces, snižuje dobu tisku a náklady.

Nová řada přináší funkce pro vyšší produktivitu, včetně inteligentního plánovače úloh a workflow podle typu médií, které minimalizují prostoje a zvyšují flexibilitu uživatelů, kteří mohou snáze úlohy plánovat dopředu.

Modely imagePRESS C7010VPS, imagePRESS C6010VPS a imagePRESS C6010S disponují všemi funkcemi platformy imagePRESS C7010VP, kterou představil Canon již vloni. Kontrolér Océ PRISMAsync přináší výrazně rychlejší zpracování, integrovaný Adobe RIP, pokročilou manipulaci s médii a správu barev, což umožňuje dosáhnout vysoké rychlosti rastrování apod.. Široké možnosti připojení kontroléru také umožňují bezproblémovou integraci systémů do standardních průmyslových workflow.

Software Océ rovněž zjednodušuje workflow založené na úlohách tím, že umožňuje předtiskovým specialistům zaměřit se na přípravu dokumentu, zatímco operátoři se soustředí jen na produkci.

Našli jste v článku chybu?