Hlavní navigace

Šestidiskový NAS pro firemní segment nabízejí QNAP s Umaxem

15. 1. 2009

Sdílet

Výkonný, až 6diskový NAS server pro podnikovou sféru - model TS-639 Pro Turbo NAS, uvedla na náš trh firma Umax ve spolupáci s taiwanskou společností QNAP Systems.
Novinka podporuje dva porty gigabitového Ethernetu, konfiguraci RAID 0/1/5/6/5+ a další funkce jako třeba iSCSI target servis (s použitím virtuálního diskového prostoru, tzv. Thin Provisioning) či AES 256bitovou úroveň šifrování, . Pro rozšíření kapacity nebo zálohování existujících aplikačních serverů v síti lze vytvořit až 8 iSCSI zařízení, což dovoluje efektivní a flexibilní alokaci potřebného prostoru pro aplikační servery v závislosti na aktuální kapacitě NAS serveru.
TS-639 Pro také podporuje technologii správy disků S.M.A.R.T. (Self-Monitoring Analysis and Reporting Technology) a komplexní logovací systém dovolující manažerovi serveru podrobně monitorovat práci systému.
LCD panel s ovládáním je navržen kromě informací o stavu systému také pro základní konfiguraci systému bez použití počítače. TS-639 Pro má zabudovanou řadu funkcí jako např. file server, FTP server, DDNS podporu, webový server s instalovaným phpMyAdmin, MySQL server, tiskový server a řadu dalších. Všechny tyto funkce jsou dostupné v platformách jako Linux, Unix, Mac a Windows.
Cena TS-639 Pro (bez disků) je stanovena na 26 990 Kč (s DPH).

Našli jste v článku chybu?