Hlavní navigace

Své první servery montovatelné do racku představilo Cisco

Sdílet

Pavel Louda 19. 6. 2009

Hlavní hardwarovou novinkou z oblasti datových center je rozšíření portfolia Cisco Unified Computing System (UCS) o rack-mount servery řady C-Series založené na procesorech Intel Xeon 5500 Series, které doplňují nabídku již dříve představených blade serverů. Nové rack-mount servery nabízejí podle výrobce několik inovací, například přístup k unified fabric přes bezdrátový nízkolatentní 10 Gb Ethernet, který umožňuje implementační model „wire-once".
Další inovací je technologie rozšíření paměti, která přináší více než 2,5násobek adresovatelné paměti současných dvousocketových rack-mount platforem. To umožňuje podporovat mnohem více virtuálních zařízení na jeden server a umožňuje provozovat aplikace vyžadující velké množství paměti. Virtualizovaný adapter Cisco zas přináší schopnost optimalizace konsolidace a virtualizace tím, že umožňuje každému virtualizovanému adaptéru definovat až 128 připojení přes Ethernet nebo Fibre Channel.
Vedle nových serverů představilo Cisco také rozšíření programu Value Incentive Program (VIP) o všechny technologie Cisco pro datová centra, včetně unified computing, síťových úložišť, WAN optimalizace a dalších. Cisco dále oznámilo nový Data Center Channel Solutions Program, který má napomoci prodeji ověřených IT řešení, které zahrnují produkty předních dodavatelů datových center, jako EMC, Microsoft, NetApp, Red Hat a VMware.
Představilo rovněž nový Authorized Partner Program (APP) určený k podpoře nových serverů Unified Computing C-Series Rack-Mount. Všichni partneři Cisco s advanced specializací Data Center Network Infrastructure (DCNI) budou moci prodávat nové rack-mount servery po dokončení on-line školení a zkoušky Cisco

Našli jste v článku chybu?