Hlavní navigace

Řada smartphonů Realme GT 6 je tady. Levná a výkonná

24. 6. 2024

Sdílet

Realme GT 6 Autor: Realme

Řada realme GT 6 se chlubí podle výrobce nejjasnějším displeje na světě – Ultra Bright s jasem 6000 nitů. Technologie HDR a Pro-XDR dále vylepšují obraz, poskytují širší škálu barev a úrovní jasu.

Koupili jste si letos smartphone?

Integrace technologie 8T LTPO v realme GT 6 Series maximalizuje vizuální plynulost i energetickou účinnost a přizpůsobuje obnovovací frekvenci a úsporu energie až o 20 %, čímž prodlužuje životnost baterie na úroveň 5800mAh baterie (5500mAh základ + 300mAh úspora energie). U řady GT 6 je také použito sklo Corning GGV2, které zvyšuje odolnost proti pádu a poškrábání.

Realme GT je 6 poháněný nejnovější čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 s více než 1 650 000 skóre v benchmarcích, Realme GT 6T má čipovou sadu Snapdragon 7+ Gen 3.

Microsoft si bude účtovat za bezpečnostní aktualizace Windows 10. Kolik to bude? Přečtěte si také:

Microsoft si bude účtovat za bezpečnostní aktualizace Windows 10. Kolik to bude?

Řada GT 6 je také vybaven funkcí Geek Power Tuning pro individuální optimalizaci výkonu a speciální čipovou sadou pro šifrování soukromí pro lepší zabezpečení dat.

GT 6 je vybavená 50MP hlavním fotoaparátem Super OIS se systémem nočního režimu, který je poháněn snímačem Sony LYT-808. Je vybaven celopixelovým všesměrovým ostřením, technologiemi DOL-HDR, LBMF a Dual Native ISO pro focení i ve při slabém osvětlení. Kromě toho je vybaven 32MP předním fotoaparátem pro selfie.

Baterie je dvoučlánková s kapacitou 5500 mAh, kombinuje dva 2750mAh články v sérii, což nejen zdvojnásobuje účinnost nabíjení, ale také podporuje 120W technologii SUPERVOOC. Díky této schopnosti mohou uživatelé dobít až 50 % baterie za pouhých 10 minut a plného nabití dosáhnout za 26 minut, což poskytuje dostatek energie na dva dny používání.

Třináctero IT předsevzetí pro letošní rok Přečtěte si také:

Třináctero IT předsevzetí pro letošní rok

Technologie Battery Sense Voltmeter navíc přesně monitoruje úrovně napětí, optimalizuje strategie nabíjení a dále zkracuje celkovou dobu nabíjení. Baterie by měla vydržet 1600 cyklů při 80% zachování kapacity. Kromě toho je řada Realme GT 6 vybavena chladicím systémem Iceberg Vapor Cooling s masivní výparnou komorou o ploše přesahující 10 000 čtverečních milimetrů.

Cena ze lepší model začíná na 16 999 Kč a za slabší pak 11 999 korun. Kč za realme GT 6T.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?