Hlavní navigace

Svá řešení pro business inteligence rozšířil Microsoft

26. 2. 2009

Sdílet

Novinka podle výrobce nabízí zákazníkům za cenu 13 000 dolarů za terabajt úložné kapacity okamžitý přístup k ověřenému a přednastavenému hardwaru dodavatelů Bull, Dell a HP. Tento hardware zvyšuje škálovatelnost SQL Serveru 2008 až na 32 terabajtů a pomáhá tak snižovat čas potřebný k implementaci klíčových datových projektů.
Microsoft navíc uzavřel partnerství se systémovými integrátory Avanade, Cognizant Technology Solutions, HP a Hitachi Consulting. Výsledkem tohoto partnerství je nabídka návrhů řešení upravených na míru novým referenčním architekturám.
Avanade, Cognizant, HP a Hitachi Consulting navíc nabízejí vzory řešení (templates) a technické poradenství při vývoji zákaznických architektur pro jejich konkrétní datové potřeby. Díky široké nabídce hardwarových konfigurací mohou zákazníci využít ověřené postupy pro dosažení vyšší škálovatelnosti a výkonu a snížit tak celkové náklady vlastnictví, získají přitom datové centrum na vysoké úrovni.
Návrh nových referenčních architektur prostřednictvím vyvážené konfigurace optimalizuje všechny hardwarové komponenty. Ve výsledku dokáže každá centrální jednotka zpracovat až 200 MB dat za sekundu. SQL Server Fast Track Data Warehouse nabízí vyšší výkon a lineární škálovatelnost už v základním nastavení „po vybalení z krabice" s minimální potřebou ladění. Tím šetří IT profesionálům čas a firmám peníze.

Našli jste v článku chybu?