Hlavní navigace

Řešení pro správu analytických výsledků vylepšil SPSS

7. 7. 2009

Sdílet

Nové funkce zahrnují mimo jiné rozšíření možností v oblasti publikování analytických výsledků. Funkce Real-Time Scoring také pomáhá integrovat analytické skóry do stávajících aplikací, které pak mohou vygenerovat doporučení automaticky v návaznosti na konkrétní podnět od zákazníka.
Software PASW Collaboration and Deployment Services nabízí především správu a aplikaci analytických výsledků. Podle výrobce je navržen tak, aby organizacím zajistil rozvoj spolupráce v analytických týmech a jejich návaznosti při realizaci projektů a efektivní předávání analytických výsledků do každodenních operací organizace.
Software také zajišťuje automatizaci analytických procesů pro dosažení větší konzistence a kontroly a také implementaci výsledků do existujících podnikových systémů. Jeho cílem je podpořit rozhodování na základě dat v nejrůznějších provozních oblastech. Zároveň má podpořit i celkovou efektivitu analytických činností celé organizace a rozhodování od nich odvozených. Je to nástroj jehož cílem je šetřit náklady komplexních analytických a vyhodnocovacích aktivit.
Nová verze softwaru je na českém trhu k dispozici od 1. července 2009.

Našli jste v článku chybu?