Hlavní navigace

Efektivní řešení pro správu firemních dokumentů představil Canon

Sdílet

Pavel Louda 18. 6. 2009

 
Novinka oproti svému předchůdci - ADOS v6.2 - obsahuje zdokonalené grafické uživatelské rozhraní a intuitivní ovládání. Terminálový eCopy konektor dále umožňuje po naskenování dokumentů prostřednictvím multifunkčních zařízení Canon jejich přímou distribuci do systému správy dokumentů formou jednoduchého linku přímo na obrazovce.
Therefore 2009 řešení zajišťuje pořizování, archivaci, vyhledávání a obnovu dokumentů, a to efektivním a zabezpečeným způsobem. Firmám a organizacím umožňuje definovat bezpečnostní politiku na základě uchovávání dat v systému a přizpůsobení nastavení softwaru jejich požadavkům bez jakýchkoli dodatečných regulací.
To zajišťuje, že dokumenty jsou v paměti uchovávány jen tak dlouho, jak je skutečně zapotřebí. Správci citlivých obchodních informací mohou také nastavit a definovat pravidla přísné kontroly přístupu k elektronickým dokumentům v systému, čímž systém dokáže monitorovat postupy uživatelů pracujících se soubory.
Vstupní úroveň „Personal Edition" je navržena pro samostatné uživatele nebo pro uživatele z malých společností, která může být bezproblémově navýšena podle průběžného růstu společnosti. „Workgroup Edition" je navržena pro společnosti o pěti až deseti zaměstnancích, kterým umožňuje zadržovat, řídit a obnovovat citlivé obchodní informace jakými jsou faktury a smlouvy, a efektivně je sdílet uvnitř organizace. To vše zahrnuje i Therefore Web Klient, který umožňuje uživatelům přes internet bezpečné zobrazení vzdálených dat a přístup k nim.
Nejvyšší licence je „Business Edition", jež je navrženo pro větší organizace a nebo ty, kteří potřebují funkční workflow. To dovoluje zákazníkům automaticky definovat obchodní procesy pomocí použitých vlastností pracovních procesů, které eliminují nutnost nastavení běžného pracovního nastavení, což vede ke snižování nákladů, redukci chyb a nárůstu efektivity.

Našli jste v článku chybu?