Hlavní navigace

Řešení usnadňující správu cloudů připravují HP a VMware

Sdílet

Pavel Louda 4. 9. 2010

 

Díky novému rozšíření HP Insight Control for VMware vCenter Server mohou uživatelé navíc optimalizovat svá IT prostředí a snížit jejich složitost prostřednictvím vylepšených možností správy. Řešení představuje vysoce výkonný systém pro řízení a administraci virtualizovaných systémů, včetně jejich komplexního monitoringu, vzdálené správy a optimalizace napájení přímo z konzoly VMware vCenter Server.

Kombinací fyzického a virtuálního pohledu mohou zákazníci snížit složitost svých stávajících serverových prostředí a monitorovat stav či výkon virtuálních strojů i hostitelských systémů. Integrovaný nástroj pro řešení problémů, výkonná vzdálená správa a proaktivní řízení výkonu dále zjednodušují provoz datových center a zároveň snižují rizika i energetické náklady.

Společnosti VMware a HP budou dále spolupracovat na vývoji referenční architektury, která poskytne integrované řešení pro SMB firmy, podniky, prostředí cloud computingu a virtualizaci klientů.

Tato novinka usnadní zákazníkům vytváření návrhů integrovaných IT prostředí a zavádění nejefektivnějších pracovních postupů. Navíc přinese zákazníkům snazší implementaci virtualizovaných řešení, která budou nejvhodnější pro jejich individuální obchodní cíle.

Našli jste v článku chybu?