Hlavní navigace

RFID antény pro průmyslové aplikace i do interiérů představilo Barco

31. 1. 2010

Sdílet

Novinka má podle výrobce speciální vyzařovací diagram, který umožňuje vytváření RFID čtecích zón ve vstupech, dveřích, na pásových dopravnících či výrobních linkách. Antény jsou modulární, můžou být dodány v různých délkách od 490 do 1330 mm, což umožňuje optimální přizpůsobení konkrétní instalaci.

Nové RFID antény také poskytují flexibilní možnosti pro montáž. Jejich design umožňuje použití nejen v průmyslovém prostředí, ale rovněž v interiéru a kancelářích.

FlexiRay SFR je určen pro aplikace v průmyslu i v interiérech. Robustní celokovová konstrukce je vyvinuta pro použití v náročných průmyslových podmínkách. Naopak Ultratenký model RFID antény FlexiRay SF s tloušťkou pouhé 2 mm je určen pro vytváření RFID čtecích zón ve vstupech či dveřích a umožňuje i naprosto neviditelnou instalaci přímo dovnitř dveřních zárubní.

„K vývoji RFID UHF antény nás vedly především naše zkušenosti z reálných RFID projektů, které poukázaly na mezery na trhu současných RFID produktů v oblasti nasazení RFID v interiérech, a stejně tak při instalaci RFID čtecích zón na výrobních linkách a pásových dopravnících. Nevyhovující design RFID antén a rovněž jejich vyzařovací diagram bývají úzkým místem řady instalací," řekl Tomáš Kubíček, marketingový manager společnosti Barco.

Našli jste v článku chybu?