Hlavní navigace

Router od TP-Linku nabízí vysokou rychlost i velký dosah

1. 9. 2016

Sdílet

Zařízení tak zvládne pokrýt celou kancelář či domácnost, kterou má „za úkol“ připojit k internetu. Tento úkol zvládá rychlostí až 1,35 Gbit/s, z toho zhruba dvě třetiny v pásmu 5 GHz a zbytek v pásmu 2,4 GHz. Ne úplně běžnou funkcionalitou je pak možnost rozdělení připojení na dvě různé sítě podle výše uvedených pásem, přičemž ve frekvenčním pásmu 5 GHz je přirozeně výhodnější provozovat datově náročnější online aktivity, jako je hraní online her či streamování videa.

TP-Link

 

K vlastnostem routeru patří podpora bezdrátového standardu 802.11ac, přičemž je zajištěna zpětná kompatibilita se standardy dřívějšími, konkrétně 802.11a/b/g/n. V oblasti konektivity se pak jedná o běžný standard – k dispozici je možnost připojení kabelem s využitím jednoho ze čtyř ethernetových portů typu RJ45 a dále tu máme konektor USB 2.0 pro připojení sdílené tiskárny či disku, který je pak následně dostupný jak s využitím domácí sítě, tak FTP serveru.

Router Archer C59 je stejně jako většinu dnešních routerů TP-Linku možné spravovat, nastavovat a ovládat buďto prostřednictvím běžného rozhraní na webu, nebo skrze mobilní aplikaci Tether pro operační systémy Android a iOS.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?