Hlavní navigace

Router s podporou her a Wi-Fi 6

Sdílet

-rd 27. 5. 2020

TP-Link Archer AX11000 se od ostatních řešení výrobce odlišuje nejen zajímavým designem, ale i třípásmovým provedením s odděleným frekvenčním pásmem 5 GHz pro hraní, a to s rychlostí 4 804 Mb/s. 5GHz pásmo pro ostatní aktivity nabízí další shodnou rychlost, běžné kancelářské činnosti pak zvládne obstarat pásmo 2,4 GHz s rychlostí do 1 148 Mb/s.

Pro hráče jsou i další speciální funkce, včetně Herního akcelerátoru, která zvládne detekovat a optimalizovat herní streamy pro vylepšený zážitek ze hry, či řešení Herní ochránce, které ochrání účty a dokumenty prostřednictvím bezpečnostního systému Trend Micro HomeCare. Ve zvláštním uživatelském rozhraní si potom můžete jednoduše zkontrolovat komplexní herní statistiky včetně odezvy (latence) v reálném čase, doby trvání hry či přiřazení síťových zdrojů.

Rozšířené možnosti konektivity pro různé scénáře použití zahrnují například 2,5Gb/s WAN port, osm gigabitových portů typu LAN nebo dvojici konektorů USB 3.0 typu A i typu C. Spolehlivější bezdrátové pokrytí zajišťuje osm externích antén v netradičním designu.

Našli jste v článku chybu?