Hlavní navigace

Rozhodování manažerů usnadní nový vizualizační nástroj Oraclu

Sdílet

Pavel Louda 19. 4. 2012

Nástroj AutoVue 20.2 představuje platformu, která pomocí vizualizace různorodých informací podporuje efektivnější rozhodování. Nástroj lze integrovat s dalšími podnikovými aplikace Oraclu i se systémy třetích stran. Propojuje tak data/dokumenty získané z aplikací různého typu a umožňuje mít při rozhodování snadný přístup k informacím z celé řady podnikových procesů.

Novinkou je možnost zobrazení dat na široké škále mobilních zařízení. Tato funkce je založena na technologii OVDI (Oracle Virtual Desktop Infrastructure). Mobilní pracovníci (např. terénní technici) mohou prostřednictvím nástroje AutoVue nyní získat přímý přístup k celé řadě potřebných dokumentů a zobrazit si je přímo na mobilním zařízení.

Nový přístup k vizualizaci (tzv. rozšířená vizualizace podnikových procesů, Augmented Business Visualization, ABV) Oraclu umožňuje jednoduše zpracovávat obchodní data z více zdrojů v jediném prostředí. Partneři a systémoví integrátoři mohou na základě  AutoVue vytvářet řešení, která například nabídnou uživatelům přístup k datům z ERP systémů přímo pomocí aktivních odkazů v dokumentech.

Novinka tak urychluje a zefektivňuje obchodní procesy a zajišťuje také dodržení souladu s regulačními předpisy (ať už ve veřejném sektoru nebo např. v energetickém průmyslu). Podporuje kompletní workflow, kdy lze vynutit shodu s regulačními předpisy a workflow doplnit např. o systém schvalování a digitálních podpisů u jednotlivých dokumentů.

V nové verzi byla vylepšena stabilita systému stejně jako jeho mechanismy zabezpečení, které nyní dodržují bezpečnostní standardy Software Security Assurance. Oracle současně s nástrojem  AutoVue 20.2 uvedla na trh i nové verze dalších aplikací z této rodiny -- tiskové služby AutoVue Document Print Services a vývojové prostředí AutoVue Integration Software Development Kit (iSDK).

Našli jste v článku chybu?