Hlavní navigace

RSA a Trend Micro nabídnou společné řešení pro ochranu dat v reálném čase

15. 11. 2009

Sdílet

RSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, oznámila, že spojila své síly se firmou Trend Micro – výsledkem dohody je podle ní možnost RSA využívat od Trend Micro informace o hrozbách získávané v reálném čase. RSA tak podle slov svých představitelů posílí dosavadní funkce, které slouží jako prostředek proti současným i nově vznikajícím on-line hrozbám, jež mohou vést ke krádeži identity.

Služba RSA FraudAction, nepřetržitě provozovaná ve středisku Anti-Fraud Command Center, je proto nově těsně provázána s infrastrukturou Trend Micro Smart Protection Network. Díky tomu získává služba FraudAction podrobnější informace o podvodech a podezřelém kódu, včetně virů, spywaru, spamu a dalším malwaru. Tyto schopnosti dovolují hlouběji kvalifikovat, analyzovat, sledovat, blokovat a likvidovat on-line útoky.

Síť Smart Protection Network je podle dodavatele bezpečnostní infrastrukturou nové generace pro prostředí cloud, přičemž je vytvořená k ochraně uživatelů před on-line hrozbami na základě reakcí více klientů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?