Hlavní navigace

RSA pomáhá při plnění požadavků PCI ve virtualizovaných prostředích

Sdílet

Redakce 9. 9. 2012

RSARSA, bezpečnostní divize společnosti EMC, oznámila vydání publikace RSA PCI Solution Guide, ověřené organizací QSA. Tento průvodce má poskytovat podnikům formální pokyny při nasazování virtuální infrastruktury v datových centrech regulovaných podle předpisů Payment Card Industry (PCI). Průvodce RSA PCI Solution Guide představuje přílohu k dokumentaci VMware Solution Guide for the Payment Card Industry. RSA PCI Solution Guide rozšiřuje nabídku nativního zabezpečení v sadě VMware vCloud® Suite o další kontrolované oblasti požadované z hlediska plnění předpisů PCI. Pomáhá tak maloobchodníkům urychlit a zjednodušit přenesení nepostradatelných aplikací a operací do virtualizovaných datových center.

O společnosti RSA
RSA, bezpečností divize EMC, poskytuje řešení pro zabezpečení a pomáhá vedoucím světovým organizacím dosáhnout úspěchu při řešení nejnáročnějších a nejcitlivějších problémů v oblasti zabezpečení. Přístup divize RSA k zabezpečení, orientovaný na informace, chrání integritu a důvěrnost informací v celém jejich životním cyklu bez ohledu na to, kde se nacházejí, kdo k nim přistupuje a jak jsou používány.

Divize RSA nabízí jedinečná řešení pro ověření identity a řízení přístupu, prevence ztráty dat, šifrování a správy klíčů, zajištění souladu s legislativními požadavky, řízení zabezpečení dat a ochranu před informačními podvody. Tato řešení přinášejí důvěryhodnost milionům uživatelských identit, jimi prováděnými transakcemi a výsledným datům.

O společnosti EMC
Společnost EMC Corporation je globálním lídrem, který umožňuje firmám a poskytovatelům služeb transformovat jejich každodenní fungování a poskytovat IT jako službu. Základem této transformace je cloud computing. Prostřednictvím inovativních produktů a služeb společnost EMC urychluje přechod ke cloud computingu, a napomáhá tak IT oddělením ukládat, spravovat, chránit a analyzovat jejich nejcennější aktiva – informace – dynamičtějším, důvěryhodnějším a nákladově efektivnějším způsobem.

Společnost EMC Czech Republic je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a finanční instituce.

Našli jste v článku chybu?