Hlavní navigace

Služby SaaS pro malé a střední firmy představil v Česku Microsoft spolu s dalšími partnery

Sdílet

Pavel Louda 19. 6. 2009

Uživatelé tak mají podle obou firem příležitost snížit své provozní náklady, omezit investice do informačních technologií, využít škálovatelného a bezpečného IT prostředí, zjednodušit rozhodování a snížit počty lidských zdrojů v oblasti IT.
CEOD do České republiky vstupuje s cílem vytvořit v tzv. modelu „White Label Hosting Services" prý zcela novou úroveň partnerství. Nový model umožní partnerům společnosti Microsoft nakupovat řešení CEOD a následně je nabízet koncovým zákazníkům pod svou vlastní značkou.
Partneři tak budou mít možnost i nadále nabízet svá řešení, ale současně získají příležitost obohatit své portfolio o nabídku společnosti CEOD. Tento druh spolupráce tak podle provozovatele vytváří přidanou hodnotu jak pro koncové uživatele, kteří získávají více možností od spolehlivého dodavatele, tak i pro partnery, kterým přináší bez nutnosti vysokých investic možnost nabídnout trhu nové a ještě více propracované služby.
V současné době již CEOD v České republice spolupracuje s prvními třemi partnery:
•Ness Czech, společnost nabízející služby systémové integrace pro řešení CRM a outsourcing pro provozovatele telekomunikačních služeb,
•Gesto Communications, společnost zaměřená především na oblast videokonferencí a zařízení určených pro řešení Unified Communications,
•Active 24, zřejmě největší hostingový poskytovatel v České republice, který zákazníkům nabízí hostovaný koncept Unified Communications společnosti Microsoft.
Spolupráci v oblasti poskytování hostingových služeb a aplikací chce CEOD v České republice navázat také s poskytovateli telekomunikačních služeb.
Nabídka společnosti CEOD zahrnuje aplikace Microsoft Exchange Server 2007, Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft Windows SharePoint Services 3.0, Microsoft Office Communications Server 2007, Microsoft Dynamics CRM a On-line Back-up a Recovery.
lužby jsou nabízeny s 99,99% dostupností na hostingové platformě umístěné v datových centrech a jsou poskytovány prostřednictvím telekomunikačních operátorů. Například kompletní e-mailové řešení na standardní platformě Microsoft Exchange 2007 je možné získat za cenu přibližně 130 - 400 Kč měsíčně na jednoho uživatele.

Našli jste v článku chybu?