Hlavní navigace

Samsung rozšiřuje řadu 2View o model Samsung ST600

2. 8. 2010

Sdílet

Model ST600, nová vlajková loď řady fotoaparátů Samsung 2View, disponuje vylepšeným předním LCD displejem, který se aktivuje jednoduchým poklepáním. Jeho rozměr je nyní 1,8” oproti 1,5” u jeho předchůdců v řadě 2View. Přístroj 2View ST600 je k dispozici ve čtyřech stylových barvách, jasně růžové, zlaté, černé a purpurové, a je zasazen ve štíhlém kompaktním rámu s kovovým povrchem.

Samsung ST6000

Model řady 2View ST600 je vybaven objektivem Schneider KREUZNACH, který kombinuje ohniskovou vzdálenost 27 mm s 5x optickým zoomem. Nový model Samsung ST600 disponuje technologií Smart Auto (Still & Movie) společnosti Samsung, která umožňuje rozpoznání scény. Při aktivaci funkce Smart Auto už není třeba spoléhat při fotografování či natáčení na pouhý odhad. Funkce Smart Auto analyzuje ústřední prvky kompozice, jako jsou barva, jas, pohyb a fotografovaný objekt, a poté zvolí vhodný scénický režim.

Samsung ST6000

Mezi další funkce, které přední LCD fotoaparátu nabízejí, patří režim autoportrét; režim pár, který automaticky pořídí snímek, jakmile rozpozná dva k sobě nakloněné obličeje; dětské nastavení, které přehraje obrazovou animaci se zvukem, jejímž smyslem je přimět malé děti usmát se do fotoaparátu; a samospoušť, jež nabízí vizuální odpočítávání, aby každý fotografovaný přesně věděl, kdy se má usmívat. Nejnovější funkcí začleněnou do předního LCD displeje je režim výskok, vyvinutý společností Samsung. Je-li fotoaparát nastaven do režimu snímání výskoku, přední LCD displej nabídne osobám před fotoaparátem vizuální pokyn, aby vyskočily současně, a fotoaparát ST600 okamžitě vytvoří tři po sobě jdoucí snímky.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?