Hlavní navigace

Samsung rozšiřuje řadu digitálních fotoaparátů PL o model PL80

23. 1. 2010

Sdílet

Samsung rozšiřuje řadu digitálních fotoaparátů PL o model PL80


Tento 12,2megapixelový kompakt nabízí 28mm širokoúhlý objektiv s 5x optickým zoomem (28mm-140mm / ekvivalent 35mm), duální stabilizátor obrazu a řadu inteligentních funkcí Samsung.

Samsung rozšiřuje svou populární řadu digitálních fotoaparátů PL o model PL80

Uživatelé zřejmě ocení technologii duální stabilizace obrazu (IS) Samsung, která k dosažení ostrosti kombinuje optickou (OIS) a digitální stabilizaci obrazu. Optická stabilizace obrazu vyvažuje chvění ruky pohybem objektivu opačným směrem. Pokud optická stabilizace nestačí, práci automaticky doplní digitální stabilizace obrazu.

Fotoaparát Samsung PL80 je plně vybaven souborem automatických ovládacích prvků, k nimž patří také  technologie vyhodnocení prostředí, v němž fotíte, nazvaná Smart Auto. Technologie Smart Auto vyhodnotí hlavní prvky snímané kompozice, jako je barva, jas, pohyb a snímaný objekt, a poté zvolí vhodný scénický režim k dosažení kýženého výsledku.

Samsung rozšiřuje svou populární řadu digitálních fotoaparátů PL o model PL80

Fotoaparát PL80 je také vybaven funkcí automatického zaostřování na pohybující se objekt. Tato funkce dává uživateli možnost zvolit jakýkoli předmět či plochu v hledáčku a naprogramovat automatické doostřování fotoaparátu na tento zvolený objekt i v případě, že se v rámci hledáčku pohybuje. Přístroj PL80 navíc nabízí také funkci Perfect Portrait System, což je soubor automatických funkcí, které vám umožní pořídit kvalitní portrét. K hlavním funkcím souboru Perfect Portrait System patří rozpoznání obličeje, rozpoznání úsměvu, mrknutí, korekce červených očí či dokonalé zobrazení tváře (Beauty Shot).

Samsung na svém přístroji PL80 také nabízí videozáznam ve standardním rozlišení. Namísto digitálních fotografií s rozlišením 12.2 megapixelů si mohou uživatelé zvolit videozáznam v rozlišení 640x480 při 30 snímcích za sekundu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?