Hlavní navigace

SAP představil mobilní ERP, usnadní práci v terénu

4. 5. 2016

Sdílet

Mezi hlavní přínosy nové aplikace, která je určena pro systém SAP Business One, patří podle představitelů výrobce možnost monitorovat obchodní aktivitu na mobilních zařízeních a sledovat i predikovat výsledky, což bylo dříve možné pouze z osobního počítače.

Optimalizované uživatelské prostředí s vylepšenou vizualizací dat, jež jsou dostupná kdykoli a odkudkoli, prý navíc zefektivňuje práci obchodníků v terénu.

Mobilní aplikace byla vyvinutá na platformě SAP HANA a slouží specifickým potřebám prodejců a obchodních zástupců. Díky HANA poskytuje o-line přístup k aktuálním podnikovým datům, která při práci v terénu potřebují.

Pro malé a střední podniky, které si musí hlídat personální náklady, je důležité, aby si jejich prodejci a obchodní zástupci udrželi v terénu při jednání se zákazníky stejnou produktivitu práce a přístup, jaký mají při práci v kanceláři. Business One Sales jim v tom jde vstříc a dává jim k dispozici plnohodnotnou náhradu klasického stolního počítače,“ tvrdí Lubomír Paprčka, produktový specialista SAP.

Novou mobilní aplikaci lze využít ve všech 26 odvětvích, která software SAP podporuje, včetně maloobchodu, prodeje spotřebního zboží, velkoobchodní distribuce, podnikových služeb či výroby.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?