Hlavní navigace

Sázka na výkon

Sdílet

-rd 26. 10. 2018

Pro zájemce o tenký, lehký a přitom odolný a výkonný notebook má Lenovo ThinkPad X1 Extreme. Kombinace hliníku, skelných a karbonových vláken použitých při výrobě šasi dodává notebooku odolnost před mechanickým poškozením. O práci se starají procesory Intel Core s podporou až Core i9, diskrétní grafická karta Nvidia GeForce 1050 Ti maxQ a 64 GB RAM.

Nejen na cestách ocení uživatelé integrovanou baterii s výdrží až 15 hodin na jedno nabití. Díky technologii Rapid Charge je navíc možné získat 80 % kapacity baterie pro další práci už po jedné hodině nabíjení. Důležitou součástí ThinkPad X1 Extreme jsou prvky pro zabezpečení všech dat. Ať už se jedná o dva rychlé M.2 SSD disky s možností zrcadlení, o čtečku otisků prstů, o čip dTPM 2.0, který pomáhá šifrovat vaše data, nebo fyzický kryt webkamery proti všem nezvaným hostům.

Dostatečný výkon pro grafické programy zase poskytne mobilní pracovní stanice Lenovo ThinkPad P1. Ta je vybavena až osmou generací procesorů Intel Xeon a Intel Core s možností přetaktování až na 4,4 GHz, 64 GB operační paměť, certifikaci pro ISV aplikace a grafickou kartu až Nvidia Quadro P2000.

ThinkPad P1 váží 1,7 kg a jeho tloušťka nepřesahuje 18 milimetrů. Jde o nejtenčí pracovní stanici Lenovo. ThinkPad P1 disponuje dotykovým 15,6palcovým IPS displejem s rozlišením až 4K, 100% pokrytím barevného gamutu Adobe a jasem až 400 nitů.

Mobilní pracovní stanice ThinkPad P1 je na našem trhu dostupná za cenu začínající na 65 000 Kč bez DPH. Výkonný notebook ThinkPad X1 Extreme je k dispozici také za cenu od 65 000 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?