Hlavní navigace

Sencor má první Full HD televizor se systémem VIDAA

23. 11. 2022

Sdílet

Televizor Sencor SLE 40FS700TCS je prvním, který byl osazen moderním operačním systémem VIDAA, který se vyznačuje vysokou rychlostí ovládání a stabilitou fungování. Noví majitelé ocení také praktické ladění kanálů, které systém VIDAA nabízí.

Nový chytrý FULL HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS je vybavený všemi dostupnými tunery (DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2) a je v něm předinstalována řada nejen streamovacích aplikací Videopůjčovny Netflix, Disney+, Prime Video a aplikace pro každodenní používání, jako jsou Youtube, Voyo, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky a Lepší.TV jsou doplněné moderní funkcí HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV). Řada do češtiny lokalizovaných aplikací tak usnadňuje přístup k oblíbenému obsahu, oblíbeným seriálům a filmům.

SLE 40FS700TCS nabízí úhlopříčku 100 cm (40“) ve Full HD rozlišení a s technologií D-LED, s pozorovacím úhlem 178°/178° (ve vertikální i horizontální rovině).

Ve výbavě nechybí možnost připojení TV k internetu pomocí Wi-Fi a řada vstupů: 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2× USB 2.0, sluchátkový výstup 3,5 mm jack.

O zvuk se stará technologie Dolby Digital Plus prostřednictvím zabudovaných stereo reproduktorů s výkonem 2 × 8 W.

První televizor s novým a rychlým operačním systémem VIDAA a úhlopříčkou 100 cm Sencor SLE 40FS700TCS je na českém trhu dostupný za 6 499 Kč.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?