Hlavní navigace

Sharp s novinkami

Sdílet

Redakce 9. 2. 2017

Mezi hardwarové vrcholy patří video stěna poskládaná z panelů s úhlopříčkou 70“, největších dostupných panelů na trhu. Jde o první interaktivní panel společnosti pro konferenční prostory a řadu interaktivních panelů s technologií přímého propojení. Společnost Sharp na stánku také představí ukázku z oblasti rozvoje a vývoje, prototyp poloprůhledného monitoru Field Sequential Display (FSD).

Robert Hubluk, Sales Manager CEE – Visual Solutions uvedl: „Abychom mohli být považováni za významného dodavatele, víme, že si naše široká a komplexní produktová řada musí získat podíl na trhu. Proto investujeme do mainstreamových oblastí, např. signage, ale také do inovativních a nových řešení jako jsou velkoformátové video stěny a monitory pro konferenční prostory. Díky partnerství se společností Foxconn jsme získali lepší pozici a můžeme nabízet širokou škálu možností, prodejcům a integrátorům tak dáváme další možnost partnerství.“

Polovina stánku společnosti Sharp je věnována interaktivním produktům pro učebny a přednáškové sály, včetně nových monitorů BIG PAD s úhlopříčkou 70“ a 80“ (PN-70SC5 a PN-80SC5), s přímým propojením, které umožňuje lepší zobrazení a dotyk. Rozšířené funkce poskytnou uživatelům lepší kontrolu nad jejich prezentacemi a více možností spolupráce a interaktivity.

Sharp rovněž představuje svůj první interaktivní monitor BIG PAD s úhlopříčkou 40“, který je určený pro menší prostory, konferenční prostory a k použití v rámci interaktivních monitorů. Dotykový monitor PN-40TC1 40” představuje kapacitní dotyk, a nabízí výhody většího BIG PAD Sharp – to vše v menší velikosti, díky které čemuž je spolupráce v malých skupinách snazší.

Sharp mění své portfolio digital signage o nový hardware, software a rozšiřuje spolupráci s poskytovateli softwarových produktů.

V oblasti hardwaru, představuje Sharp příští generaci své řady monitorů s vysokým jasem PN-R a PN-U, řadu monitorů „plug and play“ PN-Y s integrovaným přehrávačem médií USB a PN-Q, novou řadu cenově dostupných velkoformátových displejů. Série PN-Q, ideální pro zasedací místnosti a další aplikace digital signage s úhlopříčkou 60” až 90”.

V návaznosti na značnou nabídku na strhu s videostěnami, představí společnost Sharp nový model panelu s úhlopříčkou 70“, který je největším komerčně dostupným panelem pro video stěny na světě. PN-V701 kombinuje technologii Sharp UV2A a pokročilou technologii UCCT (Uniform Colour Calibration Technology) s ultra tenkými, ale robustními rámečky, které zajistí obraz po celé videostěně s minimální rušivým efektem a snadnou údržbou obrazu. 

Našli jste v článku chybu?