Hlavní navigace

Síťová úložná zařízení s kapacitou až 24 TB nabízí pro segment SMB firma NetGear

28. 7. 2009

Sdílet

Produktovou řadu úložných zařízení ReadyNAS pro malé a středně velké firmy rozšířila o nové úložiště s vysokou hustotou firma Netgear. ReadyNAS 3200 představuje úložnou U2 platformu s 12 pozicemi, umožňující využít v jediném zařízení kapacitu až 24 TB.
Snadno spravovatelný přístroj nabízí mimo jiné redundantní napájecí zdroje nebo duální gigabitové ethernetové porty za relativně nízkou cenu. Úložná kapacita až 24 TB předurčuje ReadyNAS 3200 pro on-line konsolidaci a zálohování velkých objemů dat. Samozřejmostí pro ReadyNAS 3200 jsou i pokročilé síťové funkce jako virtualizace severu, sdílení složek, záloha disků či budování iSCSI SAN.
„Stojanové řešení ReadyNAS 3200 přináší do široké řady zařízení ReadyNAS pro malé a středně velké firmy ještě větší kapacitu a výkon," řekl Aleš Mudruňka, regionální ředitel společnosti Netgear pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.
Díky 12 pozicím i kapacitě 24 TB pro NAS a iSCSI SAN uspokojí ReadyNAS 3200 požadavky až 250 uživatelů. Software Continuous Data Protection (CDP) pro automatické zálohování a ReadyNAS Remote pro vzdálený přístup k souborům umožňují snadnou a maximálně efektivní práci s daty, služba ReadyNAS Vault navíc zajišťuje on-line zálohování a obnovu dat.
Přístroje řady ReadyNAS 3200 jsou vybaveny operačním systémem ReadyNAS RAIDiator, který podporuje AFP (Apple Filing Protocol) umožňující práci se složkami Mac bez převádění či omezení, stejně jako Time Machine Mac OS X Leopard. ReadyNAS 3200 nabízí rovněž podporu souborové architektury NAS a správu aplikací iSCSI pro operační systémy Windows, UNIX/Linux a Mac.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?