Hlavní navigace

Služby Datové schránky s rozšířenými možnostmi nabízí Unicorn

5. 8. 2009

Sdílet

Zásadním vylepšením je podle dodavatele především možnost další komunikace nad jednotlivými datovými zprávami v podobě plánování a zadávání úkolů, možnost delegace zpracování datových zpráv na pověřené pracovníky, řízený oběh datových zpráv organizací s širokými možnostmi vlastního nastavení či pokročilá správa přístupových práv.
Manažeři firem tak budou moci datové zprávy nejen číst, ale plánovat nad nimi úkoly pro své podřízené a kdykoli kontrolovat stav jejich plnění. Datové schránky Unicorn Universe jsou určeny pro právnické osoby.
Služba byla spuštěna začátkem srpna 2009, cena bude od 490 Kč měsíčně, není jakkoli limitována počtem uživatelů a s jejím spuštěním není spojen žádný zřizovací poplatek (není třeba instalovat žádný software, řešení funguje přes internetový prohlížeč). Službu je později možno kdykoli rozšířit na plnohodnotný informační systém pro řízení firmy Unicorn Universe.
Od listopadu 2009 budou všechny české právnické osoby přijímat korespondenci od orgánů veřejné moci výhradně elektronicky prostřednictvím datových schránek.

Našli jste v článku chybu?