Hlavní navigace

Služby pro efektivnější IT firemní infrastrukturu představilo HP

17. 2. 2009

Sdílet

HP Proactive Select umožňuje zákazníkům využít pro potřeby technologických projektů a redukování rizika prostojů kritických aplikací rovněž služeb odborníků z HP. Zároveň poskytuje flexibilní zdroj technologického zázemí pro optimalizaci časové prodlevy při nejrůznějších podnikových procesech.
HP současně rozšiřuje i svou nabídku služeb Critical Services a Proactive 24 Services o nové možnosti pro optimalizaci časové odezvy, bohatší výběr proaktivních služeb a výhodnější ceny nižších řad serverů. Tyto služby s nepřetržitou dostupností podle dodavatele zlepšují celkovou efektivitu firemního prostředí a pomáhají zákazníkům úspěšně implementovat projekty typu konsolidace blade serverů či virtualizace. Jakmile se po nové implementaci stávají procesy efektivnějšími, technologičtí pracovníci mohou poskytovat vyšší úroveň služeb v souladu se stanovenými obchodními plány firem.
„Velmi variabilní cena a nabídka nových služeb v rámci HP Proactive Select umožňuje zákazníkům kdykoli využívat proaktivních služeb HP pro udržení či posílení připravenosti firemního technologického zázemí pro budoucí změny," řekla Michelle Weissová, viceprezidentka celosvětového marketingu technologických služeb společnosti HP.

 

Našli jste v článku chybu?