Hlavní navigace

Smartphone HTC Snap klade důraz na práci s e-maily

3. 4. 2009

Sdílet

Nový smartphone Snap (na fotografii) pak kromě obvyklých funkcí klade hlavní důraz na usnadnění práce s e-maily. Mnoho lidí je dnes doslova zahlceno e-maily, což je problém, který by měla řešit funkce Inner Circle – ta umožňuje htc snapuživatelům HTC Snap řadit emaily od vybraných lidí na začátek inboxu. Uživatelé tak mohou na důležité zprávy reagovat okamžitě.

HTC Snap má rozměry 116,5 x 61,5 x 12 mm a je schopen zajistit až osm a půl hodiny hovoru díky 1500 mAh baterii. Váha je 120 gramů. QWERTY klávesnice má za cíl usnadnit psaní e-mailů a textových zpráv. Pro připojení k internetu je k dispozici vysokorychlostní 3G HSPA konektivita. Srdcem smartphonu Snap je procesor Qualcomm MSM 7225 s frekvencí 528 MHz, dále disponuje 192 MB RAM a jako operační systém byly zvoleny Windows Mobile 6.1. Displej s úhlopříčkou 2,4“ a LED podsvícením disponuje QVGA rozlišením.

HTC Snap je designovaný jako komunikátor pro zkušené uživatele, kteří hledají zařízení se vzdálenou synchronizací e-mailů, kalendáře a kontaktů s Microsoft Exchange serverem. Tento smartphone má být k dispozici u vybraných distributorů v průběhu druhého čtvrtletí roku 2009 a rozšíření na světové trhy se uskuteční v průběhu druhé poloviny roku. Navíc odblokovaná verze pro americký trh s podporou HSDPA (850/1900 MHz) bude k dispozici během léta pod názvem HTC S721.

Více informací o HTC Snap včetně malé fotogalerie najdete (v angličtině) na webu výrobce.

Našli jste v článku chybu?