Hlavní navigace

Smartphone od LG stojí více než iPhone X

7. 12. 2017

Sdílet

Alespoň v Jižní Koreji, kde by měl být koncem prosince oficiálně uveden model LG Signature Edition, který bude k dispozici v počtu 300 kusů, z nichž každý bude stát okolo 40 tisíc korun. Je to mimochodem vůbec poprvé, co korejský výrobce použil svou značku Signature pro smartphone. Její název byl doposud vyhrazen televizorům nejvyšší třídy, jako je například OLED65G6P.

Signature Edition silně připomíná V30, nejnovější vlajkovou loď od LG, a má také částečně shodné specifikace, i když jsou tu jisté rozdíly, jež mají ospravedlnit vysokou cenovku.

Největší rozdíl mezi oběma modely spočívá v tom, že Signature Edition využívá prémiové materiály, jako je zadní panel ze zirkoniové keramiky, jenž je méně náchylný k poškrábání. Kupující zároveň získají možnost nechat si do něj vyrýt svoje jméno.

Paměť RAM se dočkala upgradu z 4 GB (u V30) na 6 GB a k dispozici je také 256 GB rozšiřitelného interního úložiště typu UFS 2.1. K dalším vlastnostem se řadí baterie s kapacitou 3 300 mAh, Snapdragon 835, šestipalcový displej, duální fotoaparáty a 32bitový DAC převodník (Advanced Hi-Fi Quad DAC), které jsou s V30 shodné. K dispozici je podpora platformy LG Pay a bezdrátového nabíjení Qi. To vše běží na Androidu 8.0 Oreo. Součástí balení jsou drátová sluchátka Bang & Olufsen a Bluetooth sluchátka LG H5.

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?