Hlavní navigace

V čele českého Symantecu změna - Radek Smolík odchází

Sdílet

Pavel Louda 28. 3. 2009

 Ve funkci nahrazuje Radka Smolíka, jenž stál u zrodu obou národních poboček a řídil je více než devět let. Radek Smolík odchází z firmy na vlastní žádost a chystá se čelit novým výzvám ve vlastním podnikání.
Andreas Zeitler je viceprezidentem a regionálním managerem EMEA Central ve společnosti Symantec od prosince 2006. Dříve pracoval v německé firmě BMC Software, v níž zastával funkci regionálního viceprezidenta, dále pak působil ve společnostech Software AG (výkonný viceprezident), Lotus Development, Central Point Software a Novell. Andreas Zeitler má dvacetiletou profesní zkušenost v oblasti softwarového inženýrství, marketingu, managementu. Dále má bohaté obchodní zkušenosti ze zemí regionu EMEA a Blízkého Východu.
Andreas Zeitler v této souvislosti uvedl: „Chtěl bych Radku Smolíkovi poděkovat za vše, co pro Symantec za dobu svého působení ve firmě vykonal. Česká republika a Slovensko jsou pro nás mimořádně důležité z pohledu dalšího růstu v regionu střední Evropy. V této chvíli hledáme správného kandidáta, který tyto země bude řídit, a naváže na úspěchy, kterých Radek Smolík v uplynulých letech dosáhl."

Našli jste v článku chybu?