Hlavní navigace

Software AG představil nový technologický portál Technology Community

16. 12. 2011

Sdílet

Tato platforma obsahuje zdroje pro všechny produkty společnosti Software AG a zpřístupňuje vývojářům a IT expertům aktuální články, ukázky zdrojových kódů, webové semináře, fóra, produktová videa i články wiki. Nová funkcionalita pro hledání slouží při vyhledávání relevantních výsledků dle obecných klíčových slov napříč všemi zdroji.

Portál Technology Community nabízí informační zdroje ke všem oblastem produktového portfolia Software AG, konkrétně o rodinách produktů Adabas, ARIS, CentraSite, Natural, Terracotta a webMethods. Mimo funkcionalit pro přímou interakci, jako je například Chat (Rozhovor) nebo pro pomoc od „přátel“, slouží jako online prostor s nejnovějšími informacemi o nových verzích produktů, s newslettery nebo řadou zdrojů k volnému stažení. Příspěvky z jednotlivých diskusních skupin mohou být sdíleny na sociálních sítích jako je LinkedIn, Facebook nebo Twitter.

„Technology Community, kterou spustilo Software AG, je centrálním místem pro napojení na všechny vývojářské zdroje, komunikační kanály a pro všechny členy komunit,“ tvrdíl Brian Johnson z Eaton Corporation, zástupce Severní Ameriky ve vedení uživatelské skupiny Software AG (Software AG User Group). „Nabízí mnoho užitečných funkcionalit, které vám umožní interakci s ostatními členy komunity a nalézat tak odpovědi, které nejsou jinde k dispozici. Doporučuji každému začít používat Technology Community a přispívat svými postřehy při budování tohoto intuitivního a dynamického prostředí.“

Technology Community má více než 16 000 členů a obsahuje více než 50 000 příspěvků v různých diskusních fórech. Během posledních dvou let se za den počet příspěvků do této znalostní báze zdvojnásobil a každý den je registrováno přes 14 000 přístupů.

„Technology Community je jedinečný zdroj pro získávání nejčerstvějších aktualizací našich produktů, ale také komplexní znalostní báze o technologiích Software AG, včetně demo a zkušebních verzí, ukázek zdrojových kódů a odborné know-how,“ říká Gerd Schneider, Vice President pro komunity v Software AG. „Nová platforma splňuje požadavky na sdílení znalostí, usnadňuje práci na vývojových projektech a pomáhá řešit problémy. Nové funkcionality umožňují ještě jednodušeji sdílet informace a spolupracovat na denní bázi.“

Registrace a užívání Technology Community od Software je navíc zdarma. Pro více informací navštivte http://communities.softwareag.com.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?