Hlavní navigace

Software pro správu a dělení disků Acronis Disk Director 11 nově i v češtině

Sdílet

Martin Noska 3. 8. 2010

Acronis Disk Director 11 Home, první z řady nových nástrojů pro správu disků uváděných na trh společností Acronis, vkládá do rukou uživatelů nový nástroj pro správu disků, s nímž mohou provádět úlohy, jakými jsou změna velikosti, rozdělení nebo sloučení svazků.

Nejnovější verze aplikace přidává nové funkce zahrnující:
•    Podporu dynamických disků – umožňuje, aby byly svazky rozloženy na několika fyzických discích.
•    Schopnost přidávat nebo spravovat zrcadlené svazky – pomocí přidání zrcadlení můžete v jediné akci vytvořit svazky odolné proti chybám.
•    Podporuje velmi velké disky a umožňuje vytvoření svazků větších jak 2TB
•    Schopnost klonovat nahrazované pevné disky bez nutnosti přeinstalovat operační systém a aplikace
•    Nové uživatelské rozhraní zjednodušuje práci s disky a diskovými oddíly.
•    Nová verze poskytuje plnou podporu pro Windows 7 a 64bitové technologie.

Navíc umožňuje, aby bylo na jeden počítač nainstalováno několik operačních systémů — takto lze mít např. nejnovější operační systém Windows 7 a přitom zachovat schopnost spouštět starší aplikace v starších operačních systémech.

Acronis Disk Director 11 Home běží na počítačích, které jsou vybaveny podporovanými operačními systémy Windows (Windows XP, Windows Vista a Windows 7), podporuje systémy souborů FAT 16, FAT 32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser FS3 a Linux SWAP.

Acronis Disk Director 11 Home je nyní k dispozici v českém jazyce v krabicové i elektronické verzi. Licenční čísla jsou platná pro českou i anglickou jazykovou verzi.

Našli jste v článku chybu?