Hlavní navigace

Správu skladového hospodářství v cloudu Azure představilo CCV

Sdílet

Pavel Louda 18. 11. 2015

Nové funkce systému, jako například vizualizace stavu zásob nebo řízení vychystávání podle priorit včetně optimalizace tras pro vyskladňování zboží, výrazně usnadňuje použití systému systému pro řízení skladového hospodářství.

Řízení skladu s pomocí řešení Instantní sklad podle výrobce umožňuje nejen přesně evidovat stavy zásob a veškeré logistické informace o skladových položkách, ale také přehledně zobrazovat jejich umístění a či řídit základní skladové procesy.

Pokud například logistik potřebuje jeden nebo více regálů či jiných skladovacích míst upřednostnit pro daný typ zboží, pak Instantní sklad sám hlídá tyto parametry v procesu vyskladnění, aniž by si jednotliví skladníci tento požadavek museli pamatovat.

Adresace zboží ve skladu se vede až do úrovně přihrádky. Systém tak pomáhá optimalizovat procesy spojené s naskladněním a vyskladněním požadovaného zboží. Díky tomu Instantní sklad prý umí vybírat nejlepší trasy pracovníků pro vyskladňování zboží dle požadavků, které ve vlnách nasbírá na základě objednávek nebo interních požadavků výroby či obchodu.

Skladník je při výdeji vedený a řízený nejen principem FIFO či jiné aktuální logistické strategie, ale je mu navržená i nejkratší možná cesta, při níž vyskladní vše potřebné. Instantní sklad tak nejvíce pomůže tam, kde při vychystávání chodí skladníci v dlouhých trasách mezi regály nebo dokonce bloudí po skladu.

Našli jste v článku chybu?