Hlavní navigace

Sun nabízí SSD disky na více platformách

27. 3. 2009

Sdílet

Sun prý jako první výrobce počátkem roku 2008 představil ucelenou strategii pro technologii Flash. Nejprve je integroval do své řady úložných serverů Sun Storage 7000 Unified Storage - nyní uvádí disky SSD napříč celým portfoliem serverů.
Sun zároveň uvedl Sun Flash Analyzer, který poskytuje zákazníkům pohled do chodu serverů s disky SSD a pomůže jim pochopit, jak zvýšit výkon aplikací. Nový nástroj rozpoznává aplikace s velkými nároky na propustnost, které mohou technologii flash využít nejlépe, a následně nabídne doporučení, jak zlepšit výkon systému. Sun Flash Analyzer funguje v systémech Solaris 10, Windows a Linux a zájemci si jej mohou snadno stáhnout z webu http://sun.com/flash/resources.
„Inovativní konstrukce serverů Sun s procesory x64 a CMT v kombinaci se systémem Solaris tlačí efektivitu datových center k samotným limitům z hlediska výkonu, škálovatelnosti a energetické efektivity," řekl John Fowler, výkonný viceprezident skupiny Systems společnosti Sun Microsystems. „Přidáním technologie Flash do našich serverových platforem jsme otevřeli dveře obrovskému výkonovému nárůstu, větší finanční efektivitě a energetické úspornosti."
Servery a blade systémy Sun x64 a CMT patří podle výrobce mezi nejvýkonnější a nejefektivnější platformy na trhu pro virtualizaci i podnikové, webové, databázové a vysoce výkonné výpočetní (HPC) aplikace. Servery a blade systémy Sun x64 podporují procesorové architektury UltraSPARC, AMD Opteron a Intel Xeon a operační systémy Solaris 10, Open Solaris, Linux, Windows a VMware.

 

Našli jste v článku chybu?