Hlavní navigace

Dvě miliardy dolarů pro financování IT projektů evropských firem nabízí jako stimulaci ekonomiky IBM

Sdílet

Pavel Louda 25. 6. 2009


Konkrétně IBM zpřístupní až dvě miliardy na financování IT v Evropě a až jednu miliardu pro Asii a Tichomoří. IBM Global Financing rovněž rozšíří své pokrytí Severní Ameriky o financování projektů zaměřených na chytré technologie v Kanadě.
Toto financování pomůže organizacím pokročit v roce 2009 s IT projekty budování technologické a environmentální infrastruktury, zatímco čekají na státní financování.
IBM již dříve podle svých slov podpořilo projekty chytré výpočetní sítě, zdravotnických informačních technologií či pokročilých dopravních systémů.
Převážná část z uvolněných třech miliard dolarů má být vynaložena na projekty chytrých technologií pro kredibilní klienty. Dostupnost prostředků závisí také na místních finančních podmínkách. Toto financování může mít následující formu:
• Nízké sazby a flexibilní možnosti financování.
• Plány odložených splátek.
• Specializované balíčky projektového financování, které umožňují klientům přizpůsobit toky plateb očekávaným přínosům v průběhu projektu.
Stimulační financování IBM Global Financing se orientuje hlavně na podniky a samosprávy, které budou chtít implementovat technologické projekty zaměřené převážně na hardware, software a technologické služby IBM. Financování bude také možné využít pro technologie jiných výrobců než IBM jako součást širšího řešení IBM.
Další informace o způsobech lze najít na adrese www.ibm.com/financing/economicstimulus/europe .

Našli jste v článku chybu?