Hlavní navigace

SUSE je k dispozici ve službě Dell Cloud

16. 1. 2012

Sdílet

SUSE Linux Enterprise Server se stal první linuxovou distribucí, kterou nabízí společnost Dell ve své nové cloudové službě Dell Cloud with VMware vCloud Datacenter Service. Zákazníci, kteří ji budou využívat, se mohou spolehnout na plnou podporu společností Dell i SUSE v rámci všech nabízených privátních i veřejných cloudových služeb.

 

SUSE Linux Enterprise Server je optimalizován pro cloudovou architekturu VMware vCloud. To umožňuje kromě cloudových služeb využít i vaši vlastní stávající infrastrukturu a vhodně je kombinovat. Můžete tak využívat celé portfolio téměř 8,5 tisíce aplikací podporovaných v SUSE Linux Enterprise Server, a to jak na vlastním hardwaru, tak ve virtuálních serverech provozovaných mimo váš podnik.

 

SUSE Linux Enterprise Server je kromě cloudu společnosti Dell podporován u celé řady dalších cloudových poskytovatelů, např. Amazon Web Services, Fujitsu, IBM, Intel, 1&1, Tencent, SGI, Verizon nebo Vodacom Business.

 

Zdroj: http://www.suse.com/company/press/2012/1/suse-linux-enterprise-server-now-available-on-dell-cloud-with-vmware-vcloud-datacenter-service.html

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?