Hlavní navigace

Svůj první mobilní firemní skener nabízí Epson

Sdílet

Pavel Louda 4. 1. 2012

Prvním modelem z této nové řady je WorkForce DS-30, přenosný skener formátu A4, díky němuž mohou lidé z domácích kanceláří, malých firem i velkých společností jednoduše, rychle a bez obtíží digitalizovat materiály na pracovišti i mimo něj.
Jedná se podle výrobce o jeden z nejlehčích skenerů pro firmy na trhu – váží pouze 325 gramů. Lze jej snadno vzít kamkoli s sebou a je napájen pomocí rozhraní USB 2.0.
Model DS-30 je navíc vybaven sadou pro správu dokumentů, díky níž jsou k dispozici pokročilé funkce. Software EpsonScan nabízí širokou škálu funkcí včetně tvorby prohledávatelných souborů PDF, vynechání barev RGB, automatického vyrovnání zkosení, automatického zjištění velikosti dokumentu, zabezpečení PDF, vylepšení textu, automatické segmentace oblasti a odstranění děrování.
Software AbbyyFineReader zase obsahuje funkci optického rozpoznávání znaků (OCR) a aplikace Presto! BizCard 5 usnadňuje správu vizitek.A pokud je zároveň používána aplikace DocumentCapture Pro, kterou lze bezplatně stáhnout ze stránek Epsonu, lze model DS-30 prostřednictvím nejběžnějších systémů pro správu dokumentů pro systém Windows bez obtíží integrovat do pracovních procesů ve firmě.
Uživatelé tak mohou s tímto produktem provádět více úloh, než jen prosté skenování – v kombinaci se softwarem DocumentCapture Pro nabízí model DS-30 řadu funkcí typu „skenovat do“, včetně skenování do cloudu, skenování do e-mailu a skenování do prostředí SharePoint.
K dispozici je i mnoho praktických funkcí pro zpracování obrazu, například rozpoznání čárového kódu a podpora pro zónové rozpoznávání OCR-A / B.
Model WorkForce DS-30 je v prodeji od ledna 2012 za cenu od 5 171 Kč vč. DPH.

Našli jste v článku chybu?