Hlavní navigace

Symantec sjednocuje řešení Norton pod jedinou platformu

3. 10. 2014

Sdílet

Novinka je dostupná například pro osobní počítače, Macy, chytré telefony a tablety s Androidem či iOS.

Řešení zahrnuje obvyklé technologie jako například Insight, SONAR či monitorování hrozeb. Navíc technologie Safe Web, Scam Insight, Download Insight and Anti-Phishing sdílí informace mezi sebou a detekují, jestli navštívené webové stránky nejsou součástí nových útoků využívajících softwarové inženýrství.

Aktualizované uživatelské rozhraní cloudového portálu usnadňuje přidávání ochrany pro nová zařízení, zobrazení stavu ochrany a také správu předplatného služby, včetně všech potřebných detailů a náhledů.

Vylepšený Identity Safe zase usnadňuje práci s hesly. Uživatelská jména a hesla si totiž může sám zapamatovat a následně je automaticky zadává.

Mobile Insight  navíc prochází více než 200 různých obchodů s aplikacemi (appstore) a zajišťuje dynamickou analýzu chování aplikací. Pomáhá tak uživatele chránit před aplikacemi, které způsobují únik osobních informací nebo obsahu a které mohou měnit nastavení zařízení, zobrazovat nechtěné reklamy v oznamovací liště nebo enormně vybíjet baterii či nadměrně využívají datové přenosy.

Díky těmto informacím mají uživatelé lepší přehled, jaké osobní údaje která aplikace shromažďuje a proč mohou růst například poplatky za datové přenosy.

Zajímavá  je i on-line podpora na telefonu i po internetu bez dodatečných nákladů po dobu jednoho roku. Norton Security podporuje tým více než 500 bezpečnostních expertů po celém světě.

Novinka bude k dispozici od 10.10. 2014 jako flexibilní služba, která chrání různá zařízení. Norton Security pro jednoho uživatele – jedno zařízení – bude v prodeji za 1 099Kč vč. DPH na rok, Norton Security až pro 5 zařízení bude v prodeji za 1 649Kč vč. DPH na rok a Norton Security se zálohováním až pro 10 zařízení za 1 899Kč vč. DPH ročně.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?