Hlavní navigace

Synology představilo nové úložiště v kompaktním provedení

20. 3. 2023

Sdílet

Novinka na trhu – 4šachtové zařízení Synology DiskStation DS423+, je nejnovější přírůstek do řady univerzálních řešení úložišť pro domácí kanceláře a malé podniky.

Zařízení DS423+ stojí na všestranném operačním systému Synology DiskStation Manager (DSM) a podle výrobce představuje komplexní řešení ochrany a správy firemních dat, jednoduché spolupráce na dokumentech a vzdáleného přístupu k souborům a slouží také jako ústřední prvek sledovacího systému složeného z IP kamer – to vše v kompaktní velikosti stolního počítače.

„Nové zařízení DS423+ maximálně ocení uživatelé s omezenými požadavky na úložiště,“ uvedla Anya Lin, produktová manažerka společnosti Synology. „V porovnání se svým předchůdcem indexuje fotografie o 21 % rychleji a nadále nabízí komplexní a robustní funkce, na které si naši zákazníci zvykli spoléhat.“

Platforma úložiště navržená pro domácnosti a malé kanceláře

Díky maximální kapacitě úložiště 72 TB je zařízení DS423+ ideální pro týmy profesionálů, malé firmy, které chtějí vstoupit do světa centralizovaného úložiště, nebo jako uzel edge v distribuovaných nasazeních. Systém DSM v zařízení DS423+ používá pokročilý souborový systém Btrfs, který chrání vaše data před poškozením a pomocí technologie snímků umožňuje uživatelům rychle vrátit zpět všechny nezamýšlené nebo úmyslně škodlivé změny.

Jak spravujete více cloudů ve vaší firmě?

Zařízení DS423+ obsahuje dva snadno přístupné sloty M.2 NVMe, které nabízejí rychlé ukládání do mezipaměti flash nebo vytváření svazků úložiště SSD, aniž by se zabraly standardní přihrádky na disky. Fondy úložiště SSD jsou ideální pro pracovní zátěže vyžadující nízkou latenci a vysoký výkon náhodného zápisu a svazky mezipamětí SSD dokáží významně zvýšit výkon vstupu/výstupu u pomalejších svazků pevných disků HDD.

Lokální úložiště s integrací cloudu

Zařízení DS423+ přináší intuitivní správu a sdílení souborů pomocí služby Synology Drive, která kombinuje přístup k souborům na různých platformách při soukromí zajišťovaném lokálním úložištěm. Týmy, které pracují na dálku, a firmy, které provozují systémy na několika místech, mohou pomocí synchronizace souborů mezi pracovišti také dosáhnout zrcadlení obsahu mezi zařízeními Synology.

Deset obskurních funkcí Windows, které vás ohromí Přečtěte si také:

Deset obskurních funkcí Windows, které vás ohromí

Funkce hybridního cloudu nabízené službou Synology Hybrid Share umožňují uživatelům propojit přednosti lokálního a cloudového úložiště a ukládáním studených dat do cloudu a současným uchováváním často používaných souborů v mezipaměti zařízení zajistit přístup k těmto souborům rychlostí sítě LAN.

Ústřední zálohovací centrum s ochranou dat na více úrovních

Zaručit, že jsou důležitá či citlivá data vždy chráněna před moderními kybernetickými hrozbami, je nezbytné k tomu, aby nedocházelo k nevratným ztrátám cenných informací. Sada Synology Active Backup Suite umožňuje bezpečné zálohování infrastruktury IT, například systémů Windows a Linux, virtuálních počítačů Hyper-V/VMware a účtů služeb Microsoft 365 / Google Workspace, do zařízení DS423+ a jejich snadné obnovení v případě potřeby.

Redundanci lze dále zvýšit vytvářením záloh a snímků dat uložených v zařízení NAS v časovém bodě a jejich odesíláním do vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště.

Kompaktní server pro sledování

Synology Surveillance Station je výkonný systém pro správu videa (VMS), který v současnosti chrání více než 500 000 objektů po celém světě. Podpora standardu ONVIF a více než 8300 ověřených IP kamer znamená, že si uživatelé mohou zvolit takové zařízení, která nejlépe vyhovují jejich požadavkům.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Služba Surveillance Station svým moderním a konfigurovatelným rozhraním v zařízení DS423+ usnadňuje nastavení a správu až 40 kamer. V nasazeních rozmístěných v rozsáhlých oblastech nebo ve více budovách lze provést přeložení plánů podlaží a map ze služeb Google Maps nebo OpenStreetMap, aby se maximalizoval přehled o situaci.

Služba Surveillance Station umožňuje snadné šifrování, zálohování a archivaci záznamů a také současné nahrávání záznamu do cloudu prostřednictvím volitelné služby C2 Surveillance. Služba Surveillance Station je vysoce škálovatelná a vhodná pro nasazení všech velikostí – od malých firemních nasazení s několika kamerami až po rozsáhlá nasazení s tisíci kamer rozmístěných na stovkách míst.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?