Hlavní navigace

Systém, který usnadní umístění klíčových firemních aplikací do cloudu, představilo RSA

10. 9. 2010

Sdílet

Novinka nabízí ucelené vyhodnocování zabezpečení a shody s předpisy napříč celou virtuální infrastrukturou VMwaru a dovoluje centrálně spravovat zabezpečení virtuálních i fyzických infrastruktur.

Řídicí panel, který je založen na platformě RSA Archer eGRC, je integrován s knihovnou více než 100 ovládacích prvků specifických pro prostředí VMware, jako je administrativní ověřování, které reflektují nejaktuálnější globální předpisy jako PCI-DSS či HIPAA a zajišťují nejlepší možnou shodu s nimi v okamžiku nasazení.

Integrace s platformou RSA enVision pro správu bezpečnostních informací a událostí zase poskytuje ucelenější vyhodnocování bezpečnostních událostí v celé organizaci – shromažďovány jsou informace ze systémů RSA Data Loss Prevention suite, VMware vShield, VMware vCloud Director, VMware vCenter Configuration Manager, EMC Ionix a HyTrust.

Prostřednictvím automatického vyhodnocování a jednoduchých pracovních postupů pomáhá toto řešení optimalizovat proces řízení úloh mezi bezpečnostními týmy, které definují zásady, a IT provozními týmy, zodpovědnými za implementaci těchto zásad.

Našli jste v článku chybu?