Hlavní navigace

T-Mobile Bav se: legální hudba zdarma

22. 3. 2010

Sdílet

T-Mobile Bav se: hudba zdarma pro všechny uživatele


T-Mobile vylepšuje své tarify pro mladé BAV SE a BAV SE s Mých5. Každý jejich uživatel může ode dneška zcela bez omezení stahovat hudbu z katalogu 300 000 skladeb od vydavatelství Universal Music, které budou k dispozici bez DRM – ochrany proti kopírování. T-Mobile tak jako první na českém trhu přináší hudbu zcela bez kompromisů. Nabídka platí až do konce letošního roku.

Každý současný i nový uživatel BAV SE a BAV SE s Mých5 může nyní bez jakéhokoliv omezení stahovat z nabízeného katalogu libovolné množství skladeb. Přísun muziky jej ale nebude stát ani korunu navíc – zákazník neplatí nic za jednotlivé písničky ani za datové přenosy při stahování přímo do svého telefonu, tato výhoda je v ceně tarifu.  Navíc bude produkce od interpretů jako je Lady Gaga, Rihanna, Chinaski, The Cure zcela bez ochrany proti kopírování (DRM). A zákazníkům zůstane hudba natrvalo, bez jakýchkoliv časových omezení.

Universal Music jako největší světové hudební vydavatelství přistoupilo k poskytnutí svých skladeb bez ochrany proti kopírování, což by mělo vést k zatraktivnění legálního stahování u nás podobně jako je tomu ve světě. Skladby určené pro bezplatné stahování jsou k dispozici v samostatném katalogu, do kterého mají přístup pouze příslušná telefonní čísla uživatelů BAV SE a BAV SE s Mých5. Hudbu je možné zdarma stahovat přímo do mobilního telefonu z WAPového portálu t-zones nebo z portálu web'n'walk. Každý si tak může naprosto kdekoliv a kdykoliv „napumpovat“ telefon svými oblíbenými songy.

 

Přehled vlastností tarifů pro mladé od T-Mobile:

BAV SE s Mých5

Měsíční paušál

99 Kč

Volání na Mých5

2,90 Kč

Volání na ostatní čísla

4,90 Kč

SMS na Mých5

zdarma

SMS na ostatní čísla

1,00 Kč

Stahovani hudby

zdarma

 

BAV SE

Měsíční paušál

228 Kč

Volné minuty

50

Volné SMS

100

T-Mobile a pevné sítě v ČR špička

4,20 Kč

T-Mobile a pevné sítě v ČR mimo špičku

2,28 Kč

Ostatní mobilní sítě v ČR

5,40 Kč

SMS

1,20 Kč

Stahováni hudby

zdarma

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?