Hlavní navigace

T-Mobile spustil zákaznický program pro všechny zákazníky

6. 9. 2023

Sdílet

T-Mobile - Magenta Moments - tiskovka Autor: David Slížek, Internet Info

Česko je zase testovací zemí. Skupina T-Mobile si vybrala právě Česko coby vhodnou zemi, aby zde spustila pilotní program Magenta Moments, který má být jakýmsi rozšířeným zákaznickým programem pro všechny zákazníky růžového operátora.

Využíváte ve firmě multicloudovou strategii?

Zákaznický program má být důležitým prvkem v dlouhodobé ambici skupiny Deutsche Telekom postupně rozšiřovat pole působnosti za hranice telekomunikačního byznysu.

Operátor sází na to, že věrnostní programy se v Česku těší velké popularitě – průměrně jich každý Čech využívá více než 13. Nejrůznější akce, slevy a výhody ovlivňují zákaznické chování až tří čtvrtin populace. Zákaznický program je dostupný přes aplikaci Můj T-Mobile v záložce Moments. 

Otázkou je, jestli si operátor zvolil kvalitní partnery do svého zákaznického portálu. Jedním z hlavních partnerů je totiž i přeprodejce letenek Kiwi, se kterým řada zákazníků udělala velmi špatnou zkušenost nejen za covidu. Ten nabízí v aplikaci pro prvních tisíc zákazníků jednosměrnou letenku do vybraných destinací za 99 korun. Letenku na cestu zpátky si už zájemci musí koupit sami za regulérní cenu.

Další benefitem tak jsou třeba druhá vstupenka zdarma každé úterý v rámci sítě kin CineStar, sleva na palivo od maďarské sítě čerpacích stanic MOL, která na začátku okupace Ukrajiny Ruskem vydělávala rekordní částky nákupem ruské ropy, nebo o víkendu speciální bagetový Magenta Moments box od Bageterie Boulevard.

Na výběr jsou ale také nabídky dalších desítek partnerů jako např. Wolt, Booking.com nebo Allianz a pochopitelně i T-Mobile dárky, soutěže a hry.

Zákaznický program Magenta Moments se po České republice spustí na podzim také v Chorvatsku, Polsku a Severní Makedonii. Následně přibude Rakousko, Maďarsko, Slovensko a Černá Hora. Díky Magenta Moments budou po připojení dalších zemí Češi moci využít vybrané benefity i za hranicemi České republiky při cestách do zapojených zemí.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?